کفشهای کتانی ممنوع
ساعت ۱٠:٥۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٩/۳ : توسط : نرگس

کفشهای کتانی هم ممنوع.مثل بقیه چیزها.مثل دویدن توخیابون تا باد بخوره توموهامون و تمام حسهای خوب دنیا بیاد تو وجودمون.کتانیها دیگه اگه میخاین با من بیان سر کار تا به سرعت باد از پله ها بریم بالا متاسفم .باید بمونیدتوخونه تا من عصرها به خانه بر گردم و اونوقت شمارو که نمی دونم به چه جرمی خانه نشین شده اید به پا کنم .

همه چیز ممنوع .مثل همیشه.مثل اون روزهایی که مدرسه می رفتیم و نباید جوراب سفید می پوشیدیم .صورتهایمان را زیر شیر آب می شستند تا بدانند فر مژه هامون خدادادی است یا حاصل تلاش فرمژه!.

مثل اون روزها که می آمدند باکمال بی شرمی کیفهامون را می گشتند تااثار جرمی مثل لوازم آرایش و نوار کاست و ...رو پیدا کنند و بهانه ای باشه تا سر صف به بقیه نشانمان بدهند و بفرستند مان خانه و.....چیزی به نام حریم شخصی بیهوده بود.همه دلسوزانی بودند که برای آینده ما زحمت می کشیدند.برا ی این روزها یی که الان درگیر آن هستیم و تمام عقده های کودکیمان را در زندگیمان در حال پیاده کردنیم .

همان روزهایی که مجبورمان میکردند تا چادر سرمان کنیم تو کلاس سر زده وسط درس ریاضی می آمدند و می گفتند چادرها روی میز تامچ گیری کنند و دم در مدرسه کسی را می گذاشتند جاسوسیمان رو بکند که کی با چادر میاد کی بی چادر.

.......................................

هوای تازه ممنوع.حق مسافرت رفتن به تنهایی ممنوع.ماندن در هتل ممنوع. پارتی گرفتن ممنوع، خونه مجردی داشتن ممنوع، ورزش کردن تو پارک ممنوع ،ماندن در بیرون خانه ممنوع ،‌شوخی کردن با مردها ممنوع ،عاشق شدن ممنوع، آواز خواندن ممنوع ،اعتراض کردن ممنوع. اصلا نشان دادن هر حسی که به زنانگیمان ربط دارد ممنوع."دختری با کفشهای کتانی " هم ممنوع.