کفشهای کتانی ممنوع

کفشهای کتانی هم ممنوع.مثل بقیه چیزها.مثل دویدن توخیابون تا باد بخوره توموهامون و تمام حسهای خوب دنیا بیاد تو وجودمون.کتانیها دیگه اگه میخاین با من بیان سر کار تا به سرعت باد از پله ها بریم بالا متاسفم .باید بمونیدتوخونه تا من عصرها به خانه بر گردم و اونوقت شمارو که نمی دونم به چه جرمی خانه نشین شده اید به پا کنم .

همه چیز ممنوع .مثل همیشه.مثل اون روزهایی که مدرسه می رفتیم و نباید جوراب سفید می پوشیدیم .صورتهایمان را زیر شیر آب می شستند تا بدانند فر مژه هامون خدادادی است یا حاصل تلاش فرمژه!.

مثل اون روزها که می آمدند باکمال بی شرمی کیفهامون را می گشتند تااثار جرمی مثل لوازم آرایش و نوار کاست و ...رو پیدا کنند و بهانه ای باشه تا سر صف به بقیه نشانمان بدهند و بفرستند مان خانه و.....چیزی به نام حریم شخصی بیهوده بود.همه دلسوزانی بودند که برای آینده ما زحمت می کشیدند.برا ی این روزها یی که الان درگیر آن هستیم و تمام عقده های کودکیمان را در زندگیمان در حال پیاده کردنیم .

همان روزهایی که مجبورمان میکردند تا چادر سرمان کنیم تو کلاس سر زده وسط درس ریاضی می آمدند و می گفتند چادرها روی میز تامچ گیری کنند و دم در مدرسه کسی را می گذاشتند جاسوسیمان رو بکند که کی با چادر میاد کی بی چادر.

.......................................

هوای تازه ممنوع.حق مسافرت رفتن به تنهایی ممنوع.ماندن در هتل ممنوع. پارتی گرفتن ممنوع، خونه مجردی داشتن ممنوع، ورزش کردن تو پارک ممنوع ،ماندن در بیرون خانه ممنوع ،‌شوخی کردن با مردها ممنوع ،عاشق شدن ممنوع، آواز خواندن ممنوع ،اعتراض کردن ممنوع. اصلا نشان دادن هر حسی که به زنانگیمان ربط دارد ممنوع."دختری با کفشهای کتانی " هم ممنوع.

/ 6 نظر / 11 بازدید
A boy of Paradise valley

[شرمنده][شرمنده][شرمنده][شرمنده][شرمنده][شرمنده] [اضطراب][اضطراب][اضطراب][اضطراب][اضطراب][اضطراب] [نگران][نگران][نگران][نگران][نگران][نگران] [افسوس][افسوس][افسوس][افسوس][افسوس][افسوس] [وحشتناک][وحشتناک][وحشتناک][وحشتناک][وحشتناک][وحشتناک] [تایید][تایید][تایید][تایید][تایید][تایید] سلام اسمشون زندگی ایرانی هستش ( منظورم بالاییهاست ) مثل تفاوت سیاه و سفید جایی که نور نباشه یعنی سیاه و جایی که نور باشه یعنی سفید حداقل سعی کنید تا فرزندانتان در استرس و نگرانی رشد نکنند موفق باشیذ

در اين چند جمله كوتاه ميشه گفت همه چيز گفته شسده يعني ميشه تمامي مسايل ديگه اي كه در اون زمان زخ داده و شما ننوشته ايد رو خوند حتي مسايل مربو ط به پسر ها هيچ ميدوني براي پسر ها هم پوشيدن جوراب سفيد ممنوع بود و ايضا داشتن موي آرايش شده ( مي بايست موي سر با ماشين شماره 6 و گاهي با تخفيف 8 تراشيده مي شد ) و گوش كردن به موسيقي و بطور كلي زيبا بودن يا بهتره بگم شيك بودن ممنوع بود و خيلي چيزاي ديگه به هر صورت اونجور بود و حالا ايجور شده و اگه يه جور ديگه اي بود حالا چه جوري بود راستي چه قدر قضاوت مشكله با اين وجود با توجه به قانون تاثير متقابل يا به تعبيري كنش و واكنش ميشه حدس زد كه حاصل هر رفتار مي تونه چي باشه به ميزاني!

پ پ آرماندو

همه اون درگيريهاي ذهني براي پيدا كردن يواشكي يك فيلم ويديويي پيدا كردن آخرين شو سال جديد.... همه رو مسخ كرده بودند به جاي اين درگيريهاي ذهني فكر مي كني اگه همه چيز ازاد بود ما الان قدري بالاتر نايستاده بوديم؟؟؟؟؟

حسن عاملی

سلام .....ومن هم با همه اینها که گفتید موافقم یعنی می فهمم شما را ....اما می گویم...این همه نگاه خاکستری هم ممنوع...همین!! سبز باشید و روشن [گل]