چه قدر خسته ام .تمام این هفته که شبها تنها بودم خوابم نمی برد.تمام شب گیج از خواب در دام کابوسهای شبانه اسیر بودم و هر چند مدت از خواب بیدار می شدم .تنها نزدیک صبح خوابم می برد که اندکی بعد با صدای زنگ ساعت بیدار می شدم تا آماده رفتن به سر کار شوم

انگار کسی با چیزی بر سرم کوبیده که تمام کابوسهای دنیا در سر من است. معلق میان دنیای خواب و بیداری با رویاهای دست و پنجه نرم می کنم که مرا آزار می دهند.دلم می خواست تنها یک شب بی رویا و کابوس به خواب بروم و هر قدر که دلم می خواهد بخوابم و این پریشانیهای شبانه تمام شوند.

...............................................

وقتهای تنهایی خیلی کارها می توانی انجام بدهی ،تمام روز را می توانی در تختت بمانی و به فکر کردن بگذرانی بدون اینکه مجبور به انجام کاری باشی.

می توانی تمام کتابهایت را دورتا دورت پخش کنی و اصلا به خودت زحمت جمع کردنشان را ندهی و هر کدام را که می خواهی به آسانی در دسترست باشند.می توانی از صبح تا شب هر چه قدر که دلت می خواهد ظرف کثیف کنی و همه را توی آشپزخانه رها کنی و به خودت هم زحمت شستنشان را ندهی.

صدای تلویزیون را تا به آخر بلند کنی و هر چه قدر دلت می خواهد سرو صدا کنی و نگران هیچ همسایه ای هم نباشی.می توانی خودت را بزنی به آن راه و اصلا همه فکرهای بد را فراموش کنی و در همان لحظه وسط آن هم ریخت و پاش دوست داشتنی فکر کنی که آه من چه بسیار خوشبختم !

/ 5 نظر / 6 بازدید
ستاره

این خوشبختی رو با اون وسعت تنهاییش دوست ندارم

یلدا

وقتی به این کارا فکر میکنم دلم میخواد تنها باشم اما میدونم من تو تنهایی دیوونه میشم[زبان] به من هم سر بزن[گل]

سمیه

خوشم می آد هر بار سر می زنم مطلب جدید داری آره دنیای قشنگیه اما تنهایی به همون اندازه که لازمه زود هم آدم رو خسته می کنه.

نغمه

نوميدي هنگامي كه به مطلق مي رسد يقيني زلال و آرام بخش مي شود. چه قدرت و غنائي است در ناگهان هيچ نداشتن! اضطرابها همه زاده ي انتظارها است. هيچ گودوئي در راه نيست. در اين كوير فريب سرابي هم نيست. جاده ها همه خلوت،راه ها همه برچيده و چه مي گويم؟ هستي گردوئي پوك! به انتهاي همه ي راه ها رسيده ام، جهان سخت فرتوت و ويرانه است. چه كنم؟ دكتر شريعتي سلام دوست خوبم انديشه ها را مي ستايم و خواهان پيروزي شما ، خوب نازنين در تمامي عرصه هاي زندگي هستم برقرار و عاشق باشي

کاملا باهات موافقم نرگسم من هم عاشق این تنهاییم